.

.

wtorek, 5 listopada 2013

Funkcje bloga


W tym poście chce poruszyć kwestię "poruszania się po blogu" czyli po prostu chcę żebyście wiedzieli czego, jak szukać na blogu.
Na początek idą zakładki, które raczej nie są żadną zagadką. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o nas klikacie w zakładkę "o nas", jeśli chcecie się z nami skontaktować wchodzicie w zakładkę kontakt, z której macie automatyczne okno gdzie wpisujecie tylko swojego maila, temat i treść. Reszta stron działa na takiej samej zasadzie.
Pod zakładkami mamy najpopularniejsze posty, a pod nimi wyszukiwarkę, która jest całkiem pomocnym gadżetem - kiedy szukamy jakiegoś posta, a nie chcemy przekopywać się przez całe archiwum po prostu wpisujemy szukaną frazę i nie ma problemu! Pod wyszukiwarką mamy natomiast ostatnie posty, które dodaliśmy, aby zobaczyć je w całości wystarczy kliknąć na tytuł bądź na komentarze.
Na pasku bocznym widzimy wigdet do reklam, jeśli chcemy reklamę klikamy na niego i otwiera nam się okno, później wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami. Pod są obserwatorzy, a jeszcze niżej strony społecznościowe na których jesteśmy. Wystarczy kliknąć, a zostaniecie przeniesieni na dany serwis społecznościowy. Pod tym mamy jeszcze gadżet facebooka "Lubię to!" i tłumacza.
Na pasku dolnym bloga znajduje się licznik wyświetleń, po prawo etykiety, które pomogą nam odnaleźć posty o szukanej przez nas tematyce. Ostatnia jest zwijana lista archiwum naszych postów.
To by było na tyle, wiem, że przedstawiłam to stosunkowo oczywiste sprawy, ale lepiej zawsze wszystko klarowniej wyjaśnić, żeby nie było problemów. Już niedługo wystartujemy ze zwykłymi postami, także stay tuned!

Brak komentarzy: